XXXVIII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness Kielce 2014 Bikini Fitness +169cm

Paulina Banot z Black&White Ostrowiec Świętokrzyski wygrała konkurencję bikini fitness powyżej 169 cm podczas XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, rozegranych w miniony weekend w Kielcach. Drugie miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Małgorzata Mączyńska, a trzecie Swietłana Niemirowska z Olimpu Zabrze.
Alina Szatanik z Klubu Sportowego Paco, zwyciężczyni tegorocznych Debiutów PZKFiTS w kategorii powyżej 166 cm zajęła niespodziewanie dopiero ósme miejsce.
Zapraszamy do obejrzenia finałowej rywalizacji w bikini fitness powyżej 169 cm podczas XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.

You may also like...

7 Responses

1. 109 вдул бы. остальным патом

2. Rave50ful says:

Szału nima niestety…. Te polki jakieś takie bez kształtów, ni to dupy, ni to cycka, plaskate i sztywne i płaskie. Amerykanki o niebo lepsze! A wiecie dlaczego? – bo nie boją się cieżarów w treningu, w przeciwieństwie do polskich patyczaków, które myślą że zaraz będą wyglądac jak kulturystki, więc pajacują jak Chodakowska hahaha 😀 I takie smutne tego potem efekty.

3. MrKojot88 says:

Bez szaleństwa

4. Lee Woo says:

pierwsza dziewczyna śliczna 🙂

5. wow, awesome video, nice work, bro! I enjoyed your clip

6. TheDunim says:

Ale ładne dziewczyny , zawsze się zastanawiałem dlaczego modelki są no powiem takie sobie, a dziewczyny startujące w fitness czy wyborach miss są prześliczne.